Pravidla

 • Všechny akce probíhají bez dětí. Platí to pro skupinové i pro soukromé lekce, kurzy a semináře.
  Bez dětí je myšleno "nemám hlídání, vezmu batole s sebou".
  Pokud má dítě zájem o výuku NW nebo o kurz zdravé chodidlo, můžete jej samozřejmě přihlásit.
  Podmínkou je ale účast zákoného zástupce po celou dobu trvání akce.

 • Na kurz přijďte včas. Přijďte, prosím, cca 5-10 minut před začátkem. Začínáme přesně! Ve stanovenou hodinu vypínám zvonění na mobilu a začínáme lekci. Pozdním příchodem narušíte průběh kurzu a může to být problém zejména a kurzů, které probíhají venku. Pokud přijdete pozdě, již se nemusíme nacházet na místě srazu.

 • U skupinových kurzů a seminářů před začátkem, prosím, vypnětě zvuk na svém mobilním telefonu.

 • Během kurzu není dovoleno požívat alkohol, žvýkat žvýkačku. Dělám pravidelně přestávky na WC, pití, svačinku.

 • Před rezervací místa účastník souhlasí, že pokud se u něj vyskytnou před kurzem zdravotní potíže (respirační, úraz, výhřez ploténky, operace... u kurzu chodidlo a zdravá chůze potíže jako bradavice, plíseň na nohou, popraskané paty...) včas svoji účast v kurzu zruší.
  Bude mu v tomto případě nabídnutý jiný termín nebo vrácena platba.

 • STORNO PODMÍNKY u jednodenních kurzů:
 • Odhlášení týden a více před konáním kurzu - vrací se celá platba. Odhlášení méně než týden před konáním kurzu - platba se nevrací. Můžete za sebe rovněž poslat náhradu - dejte mi toto, prosím, předem vědět.

  V případě, že se neodhlásíte včas, ani za sebe nepošlete náhradu, peníze za kurz Vám nebudou vráceny.

 • V případě, že na kurz přijdete pozdě, žádná poměrná část peněz za kurz se nevrací.

 • V případě, že přijdete na kurz s příznaky nemoci (nachlazení, chřipka, vymknutý kotník, úraz, krátce po operaci, bradavice, plíseň nohou, otevřená rána na chodidle...) nebude Vám umožněn vstup na kurz. Platba se v tomto případě nevrací.

 • Na kurz výuky nordic walking nebo kurz hubnutí s nordic walking si oblečte sportovní a pohodlné oblečení. Doporučuji spíše několik tenčích vrstev, které můžete svlékat či oblékat podle toho jak budete potřebovat. Obujte si pohodlné nízké turistické boty nebo tenisky. Určitě ne sandály, ani sešmajdané kecky. Do batůžku nebo ledvinky (NE taška přes rameno, NE kabelka) si sbalte pití a lehkou svačinu. Zapůjčení holí je v ceně.


 • Na kurz chodidlo a zdravá chůze přijďte v pohodlém sportovním oblečení. Ideální jsou kraťasy nebo kalhoty po kolena, protože budeme masírovat nohu od kolene dolů. Vezměte si sebou jeden starší ručník, do kterého otřete nohu od přebytečného oleje po masáži. Z hygienických důvodů je pro účast důležité mít chodidla bez plísní, bradavic, bez popraskaných pat...

 • Míček "ježek" a měkký míček "soft" jsou z hygienických důvodů ZDARMA pro každého účastníka kurzu Chodidlo a zdravá chůze. Kurz probíhá venku!

  Přihlášením na lekci / kurz účastník prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se přihlašuje na vlastní odpovědnost. Případné zdravotní potíže či těhotenství je účastník povinen hlásit instruktorce.